



Підписуйся!
Instagram: zona_pc_ua
TikTok: zona_pc_ua
Telegram: Zona_pc_ua
Ігровий ПК NEW! Ryzen 5 7500F, RX 9070 XT 16GB, DDR5 32GB, SSD M2 nvme від 512GB
Фото моделі є презентаційними, у фінальній збірці вигляд ПК може відрізнятись, в залежності від наявних комплектуючих.
🔥Потужний та актуальний ігровий комп’ютер, повністю з НОВИХ комплектуючих, доступний до замовлення💪
Термін виготовлення 3-5 робочих днів.
Характеристики:
✅Процесор: Ryzen 5 7500F 6 ядер / 12 потоків, частота до 5.0 Ггц 🛠гарантія 36 місяців🛠
✅Відеокарта: AMD RX 9070 XT 16GB GDDR6 🛠гарантія 24/36 місяців🛠
✅Оперативна пам’ять: DDR5-6000 32GB (2x16GB) від різних брендів 🛠гарантія 60/99 місяців🛠
✅Материнська плата: B650 чипсет від різних брендів 🛠гарантія 24/36 місяців🛠
✅Надійний блок живлення: 700 - 750W від різних брендів 🛠гарантія 36 місяців🛠
✅Охолодження процесору: Баштове охолодження на 4 трубки з підсвіткою 🛠гарантія 12 місяців🛠
✅SSD диск: 512GB M.2 NVMe PCIe від різних брендів 🛠гарантія 36/60 місяців🛠
✅Корпус: Можна обрати, є багато різних варіантів 🛠гарантія 12 місяців🛠
Тести на Quad HD (2K) моніторі:
▫️Cyberpunk 2077 - Ультра, RTX on, FSR якість - 110 FPS
▫️CS 2 - Дуже високі - 250 FPS
▫️Fortnite - Ультра - 150 FPS
▫️Stalker 2 - Ультра, FSR якість - 120 FPS
▫️RUST - Ультра - 100 FPS
Передплата за замовлення відбувається виключно на розрахунковий рахунок ФОП і залежить від ціни ПК:
500грн - до 20000грн
1000грн - від 20000 до 50000грн
2000грн - від 50000 до 70000грн
10% - дорожче ніж 70000грн
При 100% оплаті на ФОП доставка безкоштовна!
Також є можливість розрахунку криптою USDT TRC20
Відправка здійснюється компанією перевізником Нова Пошта. Також є можливіть самовивозу попередніх замовлень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD Ryzen |
| Країна виробник | Україна |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Модель процесора | Ryzen 5 7500F |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 6000 МГц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Об`єм відеопам'яті | 16000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 78 149 ₴

