



Підписуйся!
Instagram: zona_pc_ua
TikTok: zona_pc_ua
Telegram: Zona_pc_ua
Ігровий ПК NEW! Ryzen 7 7 7800X3D, RTX 5070 Ti 16GB, DDR5 32GB, SSD M2 nvme від 1TB
Фото моделі є презентаційними, у фінальній збірці вигляд ПК може відрізнятись, в залежності від наявних комплектуючих.
🔥Потужний та актуальний ігровий комп’ютер, повністю з НОВИХ комплектуючих, доступний до замовлення💪
Термін виготовлення 3-5 робочих днів.
Характеристики:
✅Процесор: Ryzen 7 7800X3D 8 ядер / 16 потоків, частота до 5.0 Ггц 🛠гарантія 12/36 місяців🛠
✅Відеокарта: GeForce RTX 5070 Ti GDDR7 16GB 🛠гарантія 24/36 місяців🛠
✅Оперативна пам’ять: DDR5-6000 32GB (2x16GB) від різних брендів 🛠гарантія 60/99 місяців🛠
✅Материнська плата: B650 / B850 чипсет від різних брендів 🛠гарантія 24/36 місяців🛠
✅Надійний блок живлення: 850W Gold від різних брендів 🛠гарантія 36 місяців🛠
✅Охолодження процесору: Водяне охолодження 360 від різних брендів 🛠гарантія 12/36 місяців🛠
✅SSD диск: 1TB M.2 NVMe PCIe від різних брендів 🛠гарантія 36/60 місяців🛠
✅Корпус: Акваріум або на вибір в який встане водянка 🛠гарантія 12 місяців🛠
Тести на Quad HD (2K) моніторі:
▫️▫️Cyberpunk 2077 - Ультра, RTX on, DLSS якість - 240 FPS
▫️Fortnite - Ультра, DLSS якість - 280 FPS
▫️Stalker 2 - Ультра, DLSS якість, - 140 FPS
▫️Counter-strike 2 - Дуже високі - 300 FPS
▫️RUST - Ультра, DLSS якість - 140 FPS
▫️Dying Light: The Beast - Ультра, DLSS якість - 255 FPS
Передплата за замовлення відбувається виключно на розрахунковий рахунок ФОП і залежить від ціни ПК:
500грн - до 20000грн
1000грн - від 20000 до 50000грн
2000грн - від 50000 до 70000грн
10% - дорожче ніж 70000грн
При 100% оплаті на ФОП доставка безкоштовна!
Також є можливість розрахунку криптою USDT TRC20
Відправка здійснюється компанією перевізником Нова Пошта. Також є можливіть самовивозу попередніх замовлень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD Ryzen |
| Країна виробник | Україна |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість потоків процесора | 16 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Модель процесора | Ryzen 7 7800X3D |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 6000 МГц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 16000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 120 749 ₴

