



Підписуйся!
Instagram: zona_pc_ua
TikTok: zona_pc_ua
Telegram: Zona_pc_ua
Ігровий ПК Ryzen 5 7500F, RTX 3080 10GB, DDR5 32GB, SSD M2 nvme 1000GB
Характеристики:
✅Процесор: Ryzen 5 7500F 6 ядер / 12 потоків, частота до 5.0 Ггц 🛠гарантія 36 місяців🛠
✅Відеокарта: Palit GeForce RTX 3080 GamingPro 10GB Б/В 🛠гарантія 12 місяців🛠
✅Оперативна пам’ять: DDR5 2x16GB/6000 Prologix Black 🛠гарантія 36 місяців🛠
✅Материнська плата: Asus Prime B650M-K 🛠гарантія 36 місяців🛠
✅Надійний блок живлення: Gigabyte GP-P750BS 750W 🛠гарантія 120 місяців🛠
✅Охолодження процесору: Zalman CNPS9X ECO DS Black 🛠гарантія 12 місяців🛠
✅SSD диск: 1TB Patriot P400 Lite M.2 2280 PCIe NVMe 4.0 🛠гарантія 60 місяців🛠
✅Корпус: Qube CRYSTAL 🛠гарантія 12 місяців🛠
Тести на Quad HD (2K) моніторі:
▫️Cyberpunk 2077 - Ультра, RTX on, DLSS якість - 110 FPS
▫️Fortnite - Ультра, DLSS якість - 150 FPS
▫️Stalker 2 - Ультра, DLSS якість - 120 FPS
▫️Counter-strike 2 - Дуже високі - 200 FPS
▫️RUST - Ультра, DLSS якість - 100 FPS
▫️Dying Light: The Beast - Ультра, DLSS якість -115 FPS
▫️ARC Raiders - Як у кіно, DLSS якість, RTX on - 120 FPS
Передплата за замовлення відбувається виключно на розрахунковий рахунок ФОП і залежить від ціни ПК:
500грн - до 20000грн
1000грн - від 20000 до 50000грн
2000грн - від 50000 до 70000грн
10% - дорожче ніж 70000грн
При 100% оплаті на ФОП доставка безкоштовна!
Також є можливість розрахунку криптою USDT TRC20
Відправка здійснюється компанією перевізником Нова Пошта. Також є можливіть самовивозу попередніх замовлень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD Ryzen |
| Країна виробник | Україна |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Модель процесора | Ryzen 5 7500F |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 6000 МГц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
| Об`єм відеопам'яті | 10000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6X |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 57 599 ₴

