



Підписуйся!
Instagram: zona_pc_ua
TikTok: zona_pc_ua
Telegram: Zona_pc_ua
Ігровий ПК Ryzen 5 5600, RX 5700 8GB, DDR4 16GB, SSD M2 nvme 512GB
Характеристики:
✅Процесор: AMD Ryzen 5 5500 6 ядер / 12 потоків, частота до 4.2 Ггц 🛠гарантія 36 місяців🛠
✅Відеокарта: AMD Radeon RX 5700 8GB Sapphire Pulse Tri-X Б/В 🛠гарантія 12 місяців🛠
✅Оперативна пам’ять: G.Skill DDR4 16GB (2x8GB) 3200Mhz Aegis Б/В 🛠гарантія 12 місяців🛠
✅Материнська плата: Asus PRIME A520M-K 🛠гарантія 36 місяців🛠
✅Надійний блок живлення: DeepCool PF650 650W 🛠гарантія 36 місяців🛠
✅Охолодження процесору: ID-Cooling Frozn A410 SE ARGB 🛠гарантія 12 місяців🛠
✅SSD диск: 512GB Prologix S380 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 NVMe 🛠гарантія 36 місяців🛠
✅Корпус: Prologix Lumi GM-01AB Glass Black 🛠гарантія 12 місяців🛠
Тести на Full HD моніторі:
▫️Cyberpunk 2077 - Ультра, RTX off, FSR якість - 110 FPS
▫️Fortnite - Ультра, TSR якість - 90 FPS
▫️Stalker 2 - Ультра, FSR якість - 75 FPS
▫️Counter-strike 2 - Дуже високі - 130 FPS
▫️RUST - Ультра, DLSS якість - 85 FPS
▫️Dying Light: The Beast - Ультра, FSR якість - 85 FPS
▫️ARC Raiders - Як у кіно, FSR якість, RTX off - 105 FPS
Передплата за замовлення відбувається виключно на розрахунковий рахунок ФОП і залежить від ціни ПК:
500грн - до 20000грн
1000грн - від 20000 до 50000грн
2000грн - від 50000 до 70000грн
10% - дорожче ніж 70000грн
При 100% оплаті на ФОП доставка безкоштовна!
Також є можливість розрахунку криптою USDT TRC20
Відправка здійснюється компанією перевізником Нова Пошта. Також є можливіть самовивозу попередніх замовлень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD Ryzen |
| Країна виробник | Україна |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Чіпсет | AMD A520 |
| Модель процесора | Ryzen 5 5500 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | RX 5700 |
| Об`єм відеопам'яті | 8000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | NVMe SSD M.2 |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 28 399 ₴

